Selena Gomez - ♥

Avril LAvigne  -

Květen 2010

Enrique Iklesiias//Euphoria

28. května 2010 v 14:27 | Kate
nbn

Takže jak ste jistě poznali podle balu je to nové album od Enriue Iglesias
a album je nazváno Euphoria jajk výstižný obrázek k tomu.
Možná že je to i díky tomu zpěvákovi26.5.2010

26. května 2010 v 21:46 | Kate
kh

ahoj,jak je?Dneska byl hroznej den prověrka z příroďáku a dostala jsem známku z Ajiny a dostala jsem 3-.
Pak jsem běžela rychle na housle ,ale učitelka mi řekla že až ve čtvrtek talže sem běžela domů pro noty atd. a moje ségra zabouchla a zamkla i bezpečnostní zámek takže já sem se nemohla dostat do bytu.Tak už sem tam tajtrdlíkovala od 15:00 pak jsem v 17:00 šla na nauku a dozvěděla jsem se co se mam učit.No a potom jsem šla domů a zrovna pršelo já v slabej mikině celá turch pak jsem sivybírala oblečení na zejtřek je focení tak jsem si vybrala černý třištvrťáky a takový růžovo černo bílí triko za krk.ale že to trvalo.a to du ještě zejtra na preventivní prohlídku a na očkování na žloutenku takže zaaase fooofráč tak čau zase se ozvu.

Beyonce-Broken Hearted Girl

26. května 2010 v 21:38 | Kate

ghdDJ Layla &Dee-Dee - City Of Sleeping Hearts (Official Video)

26. května 2010 v 6:32 | Kate
ghd


Vítězka pěvecké soutěže přichází s prvním videoklipem: Lena - Satellite

25. května 2010 v 22:03 | Kate
ghd

Vítězkou show Unser Star für Oslo a tudíž reprezentantkou Německa se stala letos  zpěvačka Lena Meyer-Landrut se skladbou"Satellite". Lena Meyer-Landrut se narodila 23. května 1991 v Hannoveru. Je vnučkou německého diplomata Andrease Meyer-Landruta. Ačkoliv se od dětství věnuje tanci a má za sebou několik vystoupení a celoněmeckých soutěží a mimo jiné si zahrála komparzní roli v jednom televizním seriálu, širší publikum ji poprvé poznalo až díky show Unser Star für Oslo. V německém národním kole patřila od počátku k favoritům diváků i poroty, autor projektu Stefan Raab přirovnává nadějnou zpěvačku k islandské Björk. O soutěžní skladbu "Satellite" se postaralo americko-dánské duo Julie Frost a John Gordon. Podívejte se na její videoklip:

Nové album od Christiny Aguileri

25. května 2010 v 6:44 | Kate
nbn
 Nedlouho po posledním uniklém tracku tady teď máme nové album Christiny Aguilery v celé své kráse. Dnes v noci totiž uniklo na internet a vy si jej teď od nás můžete stáhnout. Co na nové        album říkáte? Dosáhne s ním Christina stejných úspěchů jako s alby předešlými?
nml

další článek teď zkopírovaný z oficiálních stránek

24. května 2010 v 21:15 | Kate
nbn
PETR MUK / V BLUDIŠTI DNŮ

Čtyřicet pět let života, z toho půlka na profesionálním pódiu. Dvacet let od albového startu s Oceánem, deset po vydání sólově dosud nejúspěšnějších Jizev lásky a pět od posledního řadového alba je tu novinka Petra Muka. 

Mezitím stříbrní i bronzoví Slavíci, Zlaté i Platinové desky IFPI ČR, republiková turné, hlavní role v muzikálech, charitativní koncerty, domácí štěstí z třetí dcery Noemi. Ale také dlouhé měsíce ataků psychické choroby, společenských přešlapů a titulních stránek bulváru. 

Je nemožné přeslechnout jeho tvorbu s Oceánem a Shalomem. 
Je těžké očekávat stylový veletoč úspěšného zpěváka s jedním z nejzajímavějších hlasů u nás. Je výborné, že módnost z nouze či návraty z nostalgie se nekonají. V těchto písních docela určitě najdete ohlasy z Petrovy minulosti, ale v návazností logické a zvukově čerstvé variantě. Případné otazníky pomohl odstranit nový producent Luděk Fiala (Deep Decline, p.m.band). 

Ten, zároveň v postavení spoluautora, aranžéra, kytaristy či klávesisty, našel pro Mukovy skladby a pěvecké linky posluchačsky atraktivní podobu. Baskytarou a prací za studiovým mixpultem se přidal Vladimír Srb, také z Deep Decline a Petrovy kapely. Hudebně i textově opět přispěl Honza Dvořák (Jerusalem), Petrův dlouholetý českobudějovický kamarád, naladěný na podobnou hudební i lidskou vlnu.

Album začíná lehce orientálním synthi tématem o potřebě hledání a končí účinně prostou klavírní baladou o důležitosti nalézání. Květnový singl A stejně tě ztrácím je refrénová kytarovka, podobně jako jeho pilotní předchůdce Nebe nehledej a několik dalších songů. Potřebně drsnější elektroniku uslyšíte tam, kde Petr vypráví příběhy spíše temné, a to i ty velmi osobní (viz B. A. P.) Dohromady je to promyšlené a dospěle romantické popové album.

Petr Muk se snažil překročit vlastní stín nikoli snad směrem od dosavadní písničkovosti s hitovými výsledky, ale cestou k ještě pestřejšímu zvukovému vyjádření jeho originální melodičnosti, naléhavosti projevu, touhy po sdělení, mimořádného hlasu. 
Podařilo se. 


PETR MUK
V BLUDIŠTI DNŮ


01. CÍTÍM (VÍTR VE TVÁŘI) 4:25
02. A STEJNĚ TĚ ZTRÁCÍM 3:39
03. NEBE NEHLEDEJ 3:59
04. B. A. P. 2:46
05. CHIARA 4:09
06. VZPOMÍNÁŠ? 3:19
07. DŮM V OBLACÍCH 3:52
08. LED V SOBĚ MÁŠ 3:36
09. SKRYTÁ ZÁŘ 4:12
10. POD ČERNÝM SLUNCEM 4:32
11. SPOLU 4:00Album vydává firma EMI Czech Republic
21. května 2010.
Mediálním partnerem je Rádio Impuls.


Bleskovka 1,0

24. května 2010 v 20:41 | Kate
kh
1)Co říkáte na umírtí Petra Muka?

2)Co myslíte byla to sebevražda?

3)Líbili se vám písnčky?

4)Byli jste na jeho koncertě?

5)Líbí se vašim rodičům?

6)Máte od něj autogram?

7)Znáte jeho nejznámější píseň Stín katedrál?

8)Bude vám chybět?

Toť vše prosím aby ste se podepisovali jako anonymové,protože to neni bleskovka na cenky jen informační.Berte to jako dotazník.Nejlepší odpovědi tady budou sice vystaveny,ale úplná soutěž to neni.

Děkuji že jste odpověděli nebo odpovíte je to pro nás důležité.

Ke stažení: Ke$ha – Animal (Deluxe Edition)

24. května 2010 v 20:10 | Kate
nbn

Tracklist:

01. Your Love Is My Drug
02. TiK ToK
03. Take It Off
04. Kiss N Tell
05. Stephen
06. Blah Blah Blah Feat. 3OH!3
07. Hungover
08. Party At A Rich Dude's House

Celé album ke stažení: Kelis - Flesh Tone [Retail]

24. května 2010 v 20:05 | Kate
nbn

n,

Jak mnozí z vás víte, zpěvačka a skladatelka Kelis se vrací s novým albem, které se ponese v duchu elektronické a taneční muziky. 

První vypuštění  singl "Acapella" už sahal na# 1.místo v amerických Hot Dance Club Play a kulminoval na # 5.místě v UK Singles Chart. Pokud jde o zbytek alba, Kelis vás vezme na dlouhou jízdu, kterou si užijete od začátku až do konce. Album je plné klubových  a tanečních pecek vč. pop skladeb. 

Ujistěte se stáhnutím kopie níže a nebo si kupte  17. května její nové album, které vyjde jak v UK, tak i po celém světě! 6. července se dostane do USA a Kanady.Petr Muk

24. května 2010 v 19:23
nbn
   Ve svých pětačtyřiceti letech zemřel populární český zpěvák Petr Muk. Podle některých informací spáchal sebevraždu. Novinkám jeho smrt potvrdili jeden z členů Mukovy kapely a také kamarád Oldřich Lichtenberg.

Jeho tělo bylo nalezeno v pondělí. Zemřel jen několik dnů po vydání nového alba V bludišti dnů, které kritika velmi dobře přijímá. 

Muk se již několikrát léčil s depresemi.

Záchranka již nemohla Mukovi pomoci

Mukovo úmrtí potvrdila i mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová. "Ano, u tohoto muže jsme skutečně zasahovali, ale už jsme mu nemohli pomoci," uvedla pro ČTK. Podle ní příčina smrti není známa, věc bude vyšetřovat policie. "Žádné další informace nemůžeme poskytovat, rodina si to nepřeje," zdůraznila Ernestová.

Krátce před smrtí Muk Právu sdělil, že se chystá na koncert Billyho Idola, který se koná 27. června a navštívit chtěl také vystoupení skupiny Gossip. - uvedly novinky.cz

The end party

24. května 2010 v 5:41
ghjTakže párty už skončila a doufám že se líbila.Dohromady přišlo přes 250 lidí takže úzpěch.
Doufám že přídete i na další a v toho 29.června sem dam písničky kdyvby někdo nemohl na koncert Green day tak si najdu jaký písničky tam budou hrát a dam je sem aby vám co nejdou to nebylo líto a aby ste si atmosféru připoměli i po koncertě

Soutěže

23. května 2010 v 14:14
Kromě soutěžítady na blogu budou ještě tady když kliknete na tento odkaz dole tam budou bleskovky a tam budu trávit většinu času takže se někde uvidíme buť na chatech nebo v tutý speciální místnostiChaty

23. května 2010 v 14:03 | Kate
V těch chatech si povídejte o tom co je napsané aby v tom nebyl bordel
Budu do všech nahlížet

Chat-obecný

Chat-seznamka

Chat-Celebrity

Chat-Domácí zvířátka

Chat-poradna

Chat-Pokec

Chat-Hudba

Green day po 5letech v Čr

23. května 2010 v 10:58 | Kate

gfj


vhjfj
Superr!Už ste slyšeli tu novinku?Green day se 29.června vrátí do Prahy bude koncert!!!Takže po 5letech nás zase navštíví a to dokonce vystoupí pod širým nebem a vystoupí v areálu Holešovické výstaviště.Teď sou Green day ve vrcholové formě a koncert prý bude trvat 3 hodiny a můžete se těšit na úžasnýzážitek.a kdože bude pořadatel?Tak na to vám rychle odpovím Borek Jiřík.
 Green Day dali do vystoupení celou duši i srdce," napsal například časopis Rolling Stone.
Vstupenky jsou již v prodeji za 890 a 1190 korun - zakoupit si je můžete v síti Ticketpro

Takže bohužel já tam nebudu moc,ale doufám že vy se tam podíváte a budete se bavit a kdo to nestihne tak se těšte že si od někať zjistím písničky a dam je sem ve videích.


                                                                                                   Takže paaaa


čerpáno z: http://www.greenday-cz.com

jg

Ahhoojky už se to blíží

23. května 2010 v 10:02 | Kate
gfj


Ahoj už se to blíží!!A co?No přece párty.Jinakto první co na stránce uvidíte bude taková šipka  v šedym rámečku černá ještě pod ní něco napíšu,ale to su pusťte když přídete na blog a začne vám to hrát tak je to v pořádku jinak si to pusťte.Jinak děte na chaty budete jich mít k dispozici celých 6 každej o ničem jiným pak ještě v jiných chatech budou bleskovky různé otázky na rychlost .Takže doufám že vás příde co nejvíc paa.

tru
Celý večer vás budu doprovázet já.Cenky se potom objeví na mém bogu do 14 dnů.
A celý večer vás bude dorovázetpřísloví:   "Hudbou ku zdraví a k trvlé inteligenci"
a kdyžtak obnovujte si tento blog tím že kliknete na odkaz který bude tučným písmem ačervený to dělejte například po 30 minutách nebo co uznáte za vhodné.Protože pak se vám neobjeví ty nejdůležitější články. a bohužel jestli chcete do chatů a posloucháte písničky na mém blogu tak si otevřete nové okno a tam zadejte zase mojí adresu: http://kettia.blog.cz

                                                                                                Paa


jg

Milí čtenáři

21. května 2010 v 6:31 | Kate
gfj

Ahoj,jsem kate.Tento blog je o hudbě a všechno kolem ní o celebritách módě atd.
Tento dess je nezviklí já vím,ale nejsou tu rubriky proto doporučuju se přihlásit k odběru novinek.Ale také sem dam archiv aby jste se mohli kouknout na starší články(bude až úplně dole)
Každý měsíc se budou měnit témata tento rok budou hud skupiny(nebo aspoň až je všechny nevyčerpám)
Prosím aby jste byli schovívaví k určitým chybám.Jinak tady bude v 22.května párty.Přesněji od 19:30 hod.a nespřáteluju vy si mi můžete dát do přátel,ale já o to nemám zájem.
Jinak se tady dobře bavte a soutěže vyvěsim na nástěnku.

  
rz
                      

                                                                                          
                 ahoj
                                                                                            vaše hudební Kate
jg