Selena Gomez - ♥

Avril LAvigne  -

Červenec 2010

LAdy Gaga The Fame monster

4. července 2010 v 21:11 | KAte
Ano je to tak, dalším singlem Lady Gaga bude song Monster. Pravděpodobně se bude jednat o poslední single z desky: The Fame Monster.

Důležitou informací pro fanoušky však je, že se můžeme těšit i na videoklip, který Lady k avizovanému singlu chystá.

Začátkem Nového roku by podle oficiálních informací mělo vyjít její již 3. řadové CD, ke kterému se chystá i další světové turné.

Píseň Monster k poslechu:


Upozornění: doufejme tedy, že tento single opravdu vyjde a že L. G. Svoje rozhodnutí na poslední chvíli nezmění a nepřekvapí nás něčím novým.

Exkluzivně pouze na MTV: Ben Cristovao - Give Me Some More

4. července 2010 v 21:10 | Kate
ghd


Exkluzivně pouze na MTV: Ben Cristovao - Give Me Some More
Lamač dívčích srdcí a skvělý tanečník Ben Cristovao vydává debutovou desku a klip k písni Give Me Some More uvidí exkluzivně diváci MTV již v pátek 25. června 17.40 hodin!
Již koncem června vyjde Benovo debutové album Definitely Different, které natáčel v Torontu. Kromě premiéry na obrazovkách je klip k dispozici také exkluzivně na stránkách MTV.CZ!
Klip režíroval Kryštof Michal (Support Lesbiens), choreografii měl na starost brazilský choreograf Nobru Xstyle a produkci zajišťoval další známý choreograf a tanečník Yemi A.D. V klipu se objeví také topmodelka Anna Kalina.
"Mám velkou radost, že jsem na desce mohl spolupracovat se skutečnými profesionály ve svém oboru. S výsledkem jsem moc spokojen a doufám, že spokojeni budou i moji fanoušci," komentuje Ben svůj první počin.
Ben Cristovao je známý jako úspěšný účastník společného projektu TV Nova a Markíza Česko Slovenská Superstar.


Hip Hop Jam 2010 se blíží!

4. července 2010 v 21:07 | Kate
nbnHip Hop Jam 2010 se blíží!
Letošní již čtvrtý ročník Hip Hop Jamu se přesunuje do nového lepšího areálu s koupáním a letní atmosférou. Co zůstává, je našláplý line-up. Letos dorazí DJ Premier, Slim Thug a spousta dalších.
Už jenom dva týdny zbývají do masivní akce, která patři mezi největší přehlídky street hudby i životního stylu v Evropě. Česko-slovenská MTV je hrdým partnerem festivalu a v jeho areálu najdete také MTV Lounge s příjemnou muzikou, křesly pro zevling a samozřejmě speciální projekcí těch nej urban klipů. Nezapomeňte si proto do kalendářů vykřičníkem poznamenat datum 15. až 17. července a dorazit k pískovnám Staré Žďánice u Pardubic. Lístky koupíte kromě tradičních prodejních sítí také v každé poště a trafice, která má Sazka terminál.
Největší jména letošního Jamu není třeba fanouškům bouncy muziky představovat. DJ Premier aka Primo je polovinou legendárního dua Gang Starr, které dlouho vládlo east coast scéně. Ačkoli nedávno tragicky zemřela jeho druhá polovina MC Guru, můžete se těšit na ty nejlepší beaty, které dostali DJ Premiera na samotný producentský vrchol. Stál za nejlepšími deskami týpků jako NAS, Jay-Z, M.O.P., Jeru the Damaja nebo Rakim. Produkoval ale také zásadní popové urban hity. Megapecky stvořil pro Christinu Aguileru, ale v jeho portfoliu je třeba i Janet Jackson.
Slim Thug je pořádně striktní borec a za relativně krátkou dobu si vydobil skvělou pověst, která sahá od ulic amerických předměstí až po hudební kritiky. Zahraje jistě i něco z chystaného třetího Lpčka Tha Thug Show. Uvidíte také kompletní česko-slovenskou a vlastně i středoevropskou špičku i další hosty z daleka. Rytmus bude natáčet přímo na festivalu svůj klip ke kousku, který mu produkoval právě Primo.
Hromada doprovodného programu se týká všech street sportů i "malování". Mezi tanečníky se objeví i účastníci soutěže Talentmania, která se rozběhne na podzim.
Kompletní informace čekujte na STRÁNKÁCH FESTIVALU!