Selena Gomez - ♥

Avril LAvigne  -

Hip Hop Jam 2010 se blíží!

4. července 2010 v 21:07 | Kate
nbnHip Hop Jam 2010 se blíží!
Letošní již čtvrtý ročník Hip Hop Jamu se přesunuje do nového lepšího areálu s koupáním a letní atmosférou. Co zůstává, je našláplý line-up. Letos dorazí DJ Premier, Slim Thug a spousta dalších.
Už jenom dva týdny zbývají do masivní akce, která patři mezi největší přehlídky street hudby i životního stylu v Evropě. Česko-slovenská MTV je hrdým partnerem festivalu a v jeho areálu najdete také MTV Lounge s příjemnou muzikou, křesly pro zevling a samozřejmě speciální projekcí těch nej urban klipů. Nezapomeňte si proto do kalendářů vykřičníkem poznamenat datum 15. až 17. července a dorazit k pískovnám Staré Žďánice u Pardubic. Lístky koupíte kromě tradičních prodejních sítí také v každé poště a trafice, která má Sazka terminál.
Největší jména letošního Jamu není třeba fanouškům bouncy muziky představovat. DJ Premier aka Primo je polovinou legendárního dua Gang Starr, které dlouho vládlo east coast scéně. Ačkoli nedávno tragicky zemřela jeho druhá polovina MC Guru, můžete se těšit na ty nejlepší beaty, které dostali DJ Premiera na samotný producentský vrchol. Stál za nejlepšími deskami týpků jako NAS, Jay-Z, M.O.P., Jeru the Damaja nebo Rakim. Produkoval ale také zásadní popové urban hity. Megapecky stvořil pro Christinu Aguileru, ale v jeho portfoliu je třeba i Janet Jackson.
Slim Thug je pořádně striktní borec a za relativně krátkou dobu si vydobil skvělou pověst, která sahá od ulic amerických předměstí až po hudební kritiky. Zahraje jistě i něco z chystaného třetího Lpčka Tha Thug Show. Uvidíte také kompletní česko-slovenskou a vlastně i středoevropskou špičku i další hosty z daleka. Rytmus bude natáčet přímo na festivalu svůj klip ke kousku, který mu produkoval právě Primo.
Hromada doprovodného programu se týká všech street sportů i "malování". Mezi tanečníky se objeví i účastníci soutěže Talentmania, která se rozběhne na podzim.
Kompletní informace čekujte na STRÁNKÁCH FESTIVALU!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama