Selena Gomez - ♥

Avril LAvigne  -

Březen 2011

2. kolo SONB

23. března 2011 v 16:43 | ♥Kettia♥ |  Son

2. Moulinka

6. Mademoiselle J.

8. miss.Janushqa

9. Adels

10. odstupuje ze soutěže

11. Adla

12. Leene

13. Yumi-chan

15. mils

16. goldenka -prej je na blogu vir takže pozor!Hlásil google...

17. Ivušenka

19.Tereki

20. Katherine

22. Jenniss

Huráá kraj!

23. března 2011 v 16:37 | ♥Kettia♥ |  Deníček
Ahojík, dnes je úžasný den, a víte proč? Dnes jsem nebyla ve škole a měla jsem okresní kolo v recitaci, jsem ve 3. kategorii. Sice nás tam bylo 6, ale jsem ráda, protože jsem postoupila...
Dále máme opravenej internet a novou klávesnici, takže se pustim do psaní příběhů. A co vy?
Doufám že jste se měli dobře je krásný den a proto bych byla venku, ale neni tam nikdo a musim se šrotit na zejtřek, píšeme Z, takže blablabla a slepou mapu...HRŮZA!

Trest smrti

22. března 2011 v 19:01 | ♥Kettia♥ |  Tema
Ahoj, dnes bude téma týdne takové smutné a hodně na přemýšlení.
Jistě víte o případu malé Aničky...ten chlap co to udělal.Lidé mu přisuzují smrt, ale můj názor je, že je to jen ulehčení od trablů. Chtělo by mu udělat ze života peklo.
Je to relativní. Nedávat tento trest za každou cenu a taky moc lehkej trest pro ty co ublížili dítěti, ale zase pro některý je to lepší. Když jsou starší nějakej děda nebo prostě někdo kdo už strávil ve věznici vela, vela času, tak to jo, když budou starší a budou mít na doživotí.
JAko tresty pro ty co někoho týraj ať zvíře nebo dítě...udělALA bych jim to samí schválně jestli se jim to bude líbit.

Samozřejmě chci slyšet i váš názor, takže comment please...

Ksovička

14. března 2011 v 7:00 | ♥Kettia♥ |  Kusovky

Kusovky

13. března 2011 v 18:30 | ♥Kettia♥ |  Kusovky

Japonsko zasáhlo ničivé tsunami

13. března 2011 v 13:00 | ♥Kettia♥ |  Deníček
__flashReplacement__

Ahoj, kdo by neslyšel o zuřivém zemětřesení a poo-té vlně cunami, která zničila Japonsko?Asi jen opravdovej neinformovanej vůl.Včera to dávali celej den dneska jak by smet a internet je toho napěchovanej. Je to opravdu ničivé a kolik lidí muselo zahynout. Ach můj bože! U nás v prdeli světa no to by celá H.Bříza byla nezvěstná. Teď si předsstavte krčíte se pod stolem a přemýšlíte jestli se vaše kamarádka zachránila...a co rodiče?Uvidím je někdy?A hlavně přežiju?To si asi kladla většina Japonsu 11.března, kdy vzniklo zemětřesení skoro o síle 8. Richterova škála je velká 9 čísel a tuto bylo před 9.
Lidi uvízli ve výtazích a vůbec byl zmatek a to ještzě jaký sou vymoženosti. Různé nebezpečné tovíárny měli pohotovost a na jedný nešel zapnout chladící nouzák a lidé se museli odtáhnout pryč.
Doufejme že bude málo mrtvých a že nás to nikddy nepotká...

Vegetariánství

13. března 2011 v 7:00 | ♥Kettia♥ |  Tema
Ahoj, takže asi pohovořím k rozšířenému tématu vegetariánství.
Lidi si myslí že je to fakt zderavej způsob života, ale omil. Vegetariáni vlastně nežijou podle normálního běhu života. Zvířata takže i lidé hlavně jí maso a to oni zapoomínají. Nemají dost bílkovin a potom se diví že mají ve střevech tasemnici nebo chytli roupy (ano slyšíte dobře roupy existujou). Nejenže jsou některý šílenci který se na maso ani nekouknou,ale někteří vůbec nejí potravu ze zvířat. Což je větčina toho co spořádáme. GTakže jsou náchylní k zklomeninám atd...
A proto, když nemáte rádi maso tak jezte například kuře to je takový lepší maso.Nebo co ryby? Takovej Pangacius je zdrVEJ A nemá chuťr jako obič ryba.

Toť vše víc mi nenapadá Tschus...

Ach jo

12. března 2011 v 22:53 | ♥Kettia♥ |  Deníček
Ahoj, jistě jste si všimkli že aktivita nic moc, ano nemám na pc čas. Ani nevíte co vše se za těch pár dní stalo. Vyhrála jsenm školní kolo recitační soutěže a 27.března jedu na okres takže se učit texty. Psali jsme ze 6 předmětů a prostě byl zmatek stále někde dále dne odpoledne průser jako mraky mamina nevěděla že jsme ze ségrou na chvíli zaskočili k její kámošce, takže proslov až dolů a teď sme se dokoukali na já padouch. Dnes du psát články dopředu takže papík......

Ztráta iluzí

1. března 2011 v 21:52 | ♥Kettia♥ |  Tema
Takže já jsem iluze ztratila už ve 3.třídě.
Všichni psali že chtějí být veterinářema, zpěvačkama i princeznama, ale já psala úplně normální povolání jako je vedoucí koleje atd.
Takže iluze jsem ztratila.Nikdy jsem si nenalhávala že vystuduju vejšku. Ach jo vím že jedna holka ze školy chce bejt módní návrhářkou, přitom ani návrhy správně nakreslit neumí kreslí to jenom tak žádnej náznak postavy atd.Asi to neví jinak asi si neuvědomuje že ty modely už jsou vymyšlené.Já jsem to taky zkoušela,ale newm jestli by jsem se tim mohla živit.Nebo zkoušeli založit kapelu.Nevyšlo jim to.Myslím si že dneska jsou lidi hodně nivní já stojim nohama pěkně na zemi a to mi vyhovuje.
Až je někdy k neuvěření co si o sobě lidi myslí, jedna holka si myslí že jí každej kluk balí no a nikdo jí ty iluze nechce vzít proto jen bezmyšlenkovitě přikyxvujou.druhá si myslí že je módní guru nosí šátek pardon šálu a přitom se v tom topí, protože je tmavá a obrovská,znáte to.No a nakonec...
jednas holka si myslela do 5. třídy že se stane princeznou nebo zpěvačkou.

Takže s iluzema se to nesmí přehánět

Srry

1. března 2011 v 21:42 | ♥Kettia♥ |  Milí čtenáři

Ahoj, moc se omlouvám že jsem měla velkou neaktivitu. Nemám v této době moc času.V pátek je na škole technická výstava a já hraju v orchestru složeného z flašek.Jinak stále se učit.Každý den aspoň jedna prověrka a samozřejmě zkoušení kam se podívám.
Jinak recitace se blíží a proto se učim radši básničku.Na konci března koncert na hudličky.
Takže je to velmi složité. Věřte mi radši by jsem byla doma u pc než ve škole, ale tomi asi neprojde.
Takže doufám že se vám z toho nezatočila hlava.
Jinak mamča to nevydržela do narozek a dala mi triko které mám dostat cca za 2měsíce.
Jinak jak jsem psala fofr a to se ještě na zejtra musim šrotit slovíčka a kus pohádky z ajiny samozřejmě anglicky.
Ve čtvrtek píšem z jižní asie a slovíčka z Něminy a dále ještě z matiky (ASPOŇ MYSLIM)
Já už nemůžu stresi z recitace a plno akcí.Povede se mi to v pátek a recitace o 4dny dýl ach jo.K tomu se ještě staram o neteř se kterou jsou jen starosti, samej úraz ta až bude větší tak rozbitý kolena bude mít pořád. Tu spadne tu zakopne ach jo.Ale je s ní sranda.
Jinak hraju shakes a Fidget, (no jo nudim se). Mam nově vyplagátovanej pokoj a samozřejmě se Sell a Avril Demi Lovato atd...ale samozřejmě taky s upíří deníky. sice jsem je nečetla,ale těšim se,protože budu, dostanu je k narozkam.
Jinak mam slíbenej mobil dotykáč, ale až v létě, ale snažím se ukecat rodiče a mít ho dřív.
Takže sry...