Selena Gomez - ♥

Avril LAvigne  -

Tema

Trest smrti

22. března 2011 v 19:01 | ♥Kettia♥
Ahoj, dnes bude téma týdne takové smutné a hodně na přemýšlení.
Jistě víte o případu malé Aničky...ten chlap co to udělal.Lidé mu přisuzují smrt, ale můj názor je, že je to jen ulehčení od trablů. Chtělo by mu udělat ze života peklo.
Je to relativní. Nedávat tento trest za každou cenu a taky moc lehkej trest pro ty co ublížili dítěti, ale zase pro některý je to lepší. Když jsou starší nějakej děda nebo prostě někdo kdo už strávil ve věznici vela, vela času, tak to jo, když budou starší a budou mít na doživotí.
JAko tresty pro ty co někoho týraj ať zvíře nebo dítě...udělALA bych jim to samí schválně jestli se jim to bude líbit.

Samozřejmě chci slyšet i váš názor, takže comment please...

Vegetariánství

13. března 2011 v 7:00 | ♥Kettia♥
Ahoj, takže asi pohovořím k rozšířenému tématu vegetariánství.
Lidi si myslí že je to fakt zderavej způsob života, ale omil. Vegetariáni vlastně nežijou podle normálního běhu života. Zvířata takže i lidé hlavně jí maso a to oni zapoomínají. Nemají dost bílkovin a potom se diví že mají ve střevech tasemnici nebo chytli roupy (ano slyšíte dobře roupy existujou). Nejenže jsou některý šílenci který se na maso ani nekouknou,ale někteří vůbec nejí potravu ze zvířat. Což je větčina toho co spořádáme. GTakže jsou náchylní k zklomeninám atd...
A proto, když nemáte rádi maso tak jezte například kuře to je takový lepší maso.Nebo co ryby? Takovej Pangacius je zdrVEJ A nemá chuťr jako obič ryba.

Toť vše víc mi nenapadá Tschus...

Ztráta iluzí

1. března 2011 v 21:52 | ♥Kettia♥
Takže já jsem iluze ztratila už ve 3.třídě.
Všichni psali že chtějí být veterinářema, zpěvačkama i princeznama, ale já psala úplně normální povolání jako je vedoucí koleje atd.
Takže iluze jsem ztratila.Nikdy jsem si nenalhávala že vystuduju vejšku. Ach jo vím že jedna holka ze školy chce bejt módní návrhářkou, přitom ani návrhy správně nakreslit neumí kreslí to jenom tak žádnej náznak postavy atd.Asi to neví jinak asi si neuvědomuje že ty modely už jsou vymyšlené.Já jsem to taky zkoušela,ale newm jestli by jsem se tim mohla živit.Nebo zkoušeli založit kapelu.Nevyšlo jim to.Myslím si že dneska jsou lidi hodně nivní já stojim nohama pěkně na zemi a to mi vyhovuje.
Až je někdy k neuvěření co si o sobě lidi myslí, jedna holka si myslí že jí každej kluk balí no a nikdo jí ty iluze nechce vzít proto jen bezmyšlenkovitě přikyxvujou.druhá si myslí že je módní guru nosí šátek pardon šálu a přitom se v tom topí, protože je tmavá a obrovská,znáte to.No a nakonec...
jednas holka si myslela do 5. třídy že se stane princeznou nebo zpěvačkou.

Takže s iluzema se to nesmí přehánět

Noční obloha

3. února 2011 v 21:50
Téma týdne


Je to krátký příběh o postavě z mého příběhu který teď dopisuju.


odd


Zamyšleně se dívám na oblohu, "Kamile? Kolik je vlastně vůbec hvězd? ".
Kamil se na mě zatvářil prapodivně  a poté s grimasou v obličeji prohlásil, že je to na mě moc počtů.
Opřela jsem se o lokty a začala jsem počítat, u 45 hvězdy mě to přestalo bavit a tak jsem si lehla na vlažnou trávu.
Zula jsem si boty a zabořila jsem si je do orosené květeny.
Nikdo nic neříkal, až Kamil zamyšleně pravil, " Máš mě ještě ráda?", této otázce jsem se podivila "samozřejmě že mám".A ty mě máš radši než ty hvězdy nademnou?". On se pousmál a dělal že přemýšlí pak vyhrkl "samozřejmě ani hvězdy na tebe nemají" a oba jsme se od srdce zasmáli.
Stejně, noční obloha temná, tak zvláštní až je mi z ní úzko. Proč těch hvězd je tolik? Pak jsem se usmála a nahlédla do KAmilových očí, aby se odráželi v jeho tváři aby mohly zulíbat mé nohy.
A proč existujeme my?


The end
 
 

Reklama